Wstecz Blog
23.07.2020 Małgorzata Dądela

Kompleksowa strona internetowa

Pomimo, że temat stron internetowych, witryn i blogów jest najczęściej poruszanym tematem w sieci, chciałabym omówić go po raz kolejny ale zwracając uwagę na proces i to czego możesz oczekiwać od firmy, która tworzy lub będzie tworzyć Twój serwis.

Omawiając konkretną realizację dla firmy Polargos sp. z o.o. pokaże Wam, że w MD nie zajmujemy się jedynie stworzeniem witryny internetowej. Jesteśmy odpowiedzialni za cały proces – począwszy od zaproponowania koncepcji i zderzenia jej z wizją klienta, poprzez realizację projektu, skończywszy na dalszej, kompleksowej obsłudze.

Jeśli macie pytanie zapraszam oczywiście do kontaktu.

 

Strona internetowa to wizytówka firmy, mająca ogromne znaczenie pod kątem strategicznym. Często to właśnie ona jest pierwszym miejscem, w którym klient zapoznaje się z firmą. Wygodna, funkcjonalna i zgodna z aktualnymi standardami witryna internetowa przekłada się na wizerunek firmy w oczach klienta.

Profesjonalna witryna to nie tylko podniesienie prestiżu firmy czy marki, ale także możliwość pozyskanie nowych klientów, wyróżniania się na tle konkurencji, zdobycia zaufania i ugruntowania pozycji na rynku.

Nie zajmujemy się jedynie stworzeniem witryny internetowej. Jesteśmy odpowiedzialni za cały proces – począwszy od zaproponowania koncepcji i zderzenia jej z wizją klienta, poprzez realizację projektu, skończywszy na dalszej, kompleksowej obsłudze.

 

Krok pierwszy

Na początek wspólnie z klientem znajdujemy odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące witryny, takie jak m.in.:

   Do kogo jest skierowana? Czym cechuje się grupa docelowa i jak do niej przemówić?

       Jakiego charakter ma nabrać?

       Jakie kryteria musi spełniać? Na których elementach nam najbardziej zależy?

 

Krok drugi

Proces realizacji projektu omówimy na przykładzie stworzonej przez nas witryny www.polargos.pl. Podczas tworzenia strony internetowy, trzymamy się kilku zasad:

 transparentność - od jasnego przekazu i przejrzystej konstrukcji strony internetowej zależy jej odbiór. Zaprojektowane przez nas witryny muszą dobrze ilustrować to, czym zajmuje się firma i dostarczać klientowi poszukiwanych informacji w sposób bezproblemowy.

Jak widać na załączonym przykładzie, zadbaliśmy o zamieszczenie jasnej informacji dotyczącej działalności firmy Polargos w kluczowym miejscu witryny.

       funkcjonalność i responsywność – projektujemy strony, z których korzysta się w sposób łatwy i intuicyjny. Pamiętając o rozrastającym się rynku mobile, dostosujemy witryny do urządzeń mobilnych.

       odpowiedni CMS i bezpieczeństwo – dbamy o dobór odpowiedniego systemu zarządzania treścią CMS, który pozwoli na rozbudowaną edycję treści i zapewni zabezpieczenie poszczególnych elementów systemu.

       atrakcyjna oprawa graficzna – forma jest również ważna, jak treść, a pierwsze wrażenie możemy zrobić tylko raz, dlatego zapewniamy czytelną i spójną oprawę graficzną witryny. Mówimy „nie” wymyślnym fontom, przeładowaniu kolorystycznemu i przestarzałemu designowi. Dopasowujemy oprawę graficzną do charakteru prezentowanych treści i potencjalnego odbiorcy.

Stworzyliśmy spójną i przejrzystą warstwę wizualną strony internetowej www.polargos.pl, ułatwiającą odbiorcy interpretację zamieszczonych na niej treści.

 

      optymalizacja SEO i RODO – zapewniamy optymalizację pozycjonowania strony w wyszukiwarkach i zgodność z aktualnymi wytycznymi RODO.

       połączenie z innymi kanałami – projektowane przez nas witryny w widocznym miejscu otrzymują odnośniki do pozostałych platform klienta – m.in. sklepów czy mediów społecznościowych.

    Odnośniki do pozostałych miejsc w sieci, w których funkcjonuje firma Polargos, zamieściliśmy na górnej belce witryny, aby ułatwić odbiorcy poznanie marki na wielu płaszczyznach.

Krok trzeci

Po stworzeniu witryny obsługujemy ją w sposób kompleksowy. Odpowiadamy między innymi za:

       tworzenie treści

       wdrażanie nowych rozwiązań

       stałą optymalizację rozwiązań technicznych

       wsparcie marketingowe

       aktualizowanie oprawy graficznej

 

Przeprowadzamy kompleksowe współprace, które nie kończą się na stworzeniu i obsłudze witryny internetowej. Tworzymy i obsługujemy kolejne miejsca klienta w sieci (m.in. media społecznościowe, sklepy czy powiązane witryny).

 

 Małgorzata Dądela 

Wstecz
global map

KONTAKT

Zapraszamy
do współpracy!

biuro@mdmarketing.pl | +48 666 088 044

MDmarketing Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Filomatów 4 lok. 18
42-217 Częstochowa

NIP: 5732884633
REGON 367717274
KRS 0000685668

Back top