Content marketing

W MDmarketing dbamy o to, by każde słowo miało znaczenie i było spójne z całą strategią działania. Wszystko po to, by komunikat nie zginął w zalewie sztampowych haseł, tekstów tworzonych tylko po to, by spełniać założenie SEO i jednakowych obietnic. Stawiamy na jakość, nie na ilość.

Copywriting czy content marketing?

Oba, bo copywriting i content marketing idą ze sobą w parze. Bez dobrego copywritera nie powstanie żaden merytoryczny wpis, które jest podstawą działań z zakresu content marketingu. Z kolei content marketing jest fundamentem działań dla marek chcących budować swoją pozycję jako eksperta.
W MDmarketing nie tylko dbamy o poprawność językową, dobry styl, dopasowanie charakteru tekstu do grupy odbiorców, ale też o wysoką jakość tekstów – niezależnie od tego, czy na warsztat bierzemy specjalistyczny artykuł na bloga czy stricte sprzedażowe treści do umieszczenia w ulotce.

Teksty SEO

Nasze teksty SEO powstają po to, by dobrze pozycjonować Twoją stronę, ale też nieść za sobą wartość dla użytkownika

Treści do social mediów

Posty żyją krótko, dlatego tworzymy takie, które przyciągają uwagę i angażują użytkowników, dzięki czemu generują ruch na stronie

Artykuły

Tworzymy artykuły do publikacji online i do druku – w oparciu o merytoryczne materiały ze strony klienta i własny research
(blogowe, eksperckie, wywiady, newsy, case study)

Kreacje reklamowe

Pamiętając, że słowo jest równie ważne, co obraz, tworzymy unikatowe, zapadające w pamięć kreacje reklamowe (hasła, nazwy, slogany)